Jdi na obsah Jdi na menu
 


Epizody - 1.díl

2. 3. 2008

Titán na kolejích

Tempe a Booth vyšetřují smrt senátora a potenciální pokus o sebevraždu vysoce postaveného obchodníka.

Tempe a Booth vyšetřují místo činu u vykolejeného vlaku, kde jsou v troskách nalezena těla senátora a vysoce postaveného obchodníka. Tělo obchodníka je nalezeno v autě uvnitř vlaku a na první pohled jde o sebevraždu. Zatímco zkoumá možné propojení mezi oběma oběťmi, Tempe a její tým zjistí, že obchodník je stále naživu, avšak vážně zraněný, a tělo ve vlaku byl někdo jiný. Když se začínají objevovat nová vodítka, vyšetřování se ještě více zkomplikuje, když jsou odhaleny detaily o obchodníkově soukromém životě, které Tempe a Bootha zavedou až k soukromému detektivovi, který může mít klíčové informace.
Mezitím je Tempe představena Dr. Camille Saroyan, patoložce první třídy, která byla přijata jako vedoucí forenzního oddělení v Jeffersonově institutu a je tak Tempinou šéfovou. Tempe s Cam nezačne příliš šťastně a Booth se jí snaží přesvědčit o Camilině prospěšnosti. Netrvá dlouho a Tempe zjisí, že "Cam" je až příliš familierní vůči Boothovi a že je pojí společná minulost.
S Camilinou pomocí se později Tempe a Booth dozvědí o tom, že obchodníka někdo vydíral kvůli jeho možné drogové závislosti. Na zadním sedadle obchodníkova auta pak tým objeví výbušné palivo, které mělo zjevně způsobit mnohem větší škodu než "jen" vykolejení vlaku.
Zanedlouho Booth objeví skutečného obchodníka v nemocnici. Někdo ho vyhodil z jedoucího auta a on jen stěží přežil a je v komatu.

Tempe a Booth se ve vedlejší linii pátrání setkávají se zabijákem Michaelem Downsem, který odhalí, že zabil Vince McVicara jako vzkaz od Tempina otce.
Na konci epizody Tempe navštíví matčin hrob a poprvé ukáže svoje emoce bez zábran.Booth jí dá veškerou podporu, kterou potřebuje, aby našla rozuzlení, ke kterému potřebuje dojít..

 

Náhledy fotografií ze složky Bones Fotky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář