Jdi na obsah Jdi na menu
 


Epizody - 1.díl

6. 2. 2008

Poprvé se setkáváme se zvláštním párem vyšetřovatelů - forenzní antropoložkou Temperance Brennanovou a zvláštním agentem FBI Seeley Boothem - kteří za vzájemné spolupráce vyšetřují komplikované vraždy, po kterých z obětí zůstávají jen neidentifikovatelné pozůstatky." Výkonní producenti Barry Josephson a Hart Hanson představují Bones / Sběratele kostí - kriminální drama, inspirované skutečnými příběhy forenzní antropoložky a známé spisovatelky Kathy Reichsové.
Doktorka Temperance Brennanová je velmi schopná forenzní antropoložka z Washingtonu D.C. Zvláštní agent FBI Seeley Booth jí povolává, aby pomáhala při vyšetřování, když standardní metody identifikace těla selžou - když jsou ostatky hodně rozložené, spálené nebo zničené tak, že nejdou rozpoznat.
V prvním dílu Booth požádá Brennanovou o pomoc, když se najdou kosterní pozůstatky na dně rybníka. Se svým týmem specialistů z Jeffersonova Institutu Brennanová určí identitu oběti jako bývalou milenku washingtonského kongresmana.
Série vodítek ukazuje na vraždu a Brennanová chce na případu dále spolupracovat. I když je Booth skeptický, co se týká všech vědců nebo "šprtů", jak nazývá Tempin tým, vyhoví její prosbě o partnerství a nechá ji pracovat mimo laboratoř.
Vše se ale zkomplikuje, když Brennanová zjistí, kdo za vraždou stojí...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář